Promoţii FORD
Contact Service
Bogdan Chelcioiu
Bogdan Chelcioiu
Consultant Receptie Service Mecanica
Telefon: 0751 071 735
Email: bchelcioiu@bdt.ro
Alexandru Catalin Popescu
Alexandru Catalin Popescu
Consultant Receptie Service Mecanica
Telefon: 0751 261 806
Email: apopescu@bdt.ro
Gabriel Necula
Gabriel Necula
Coordonator Receptie Service Mecanica
Telefon: 021 221 15 15
Email: vanzari@bdt.ro
Gabriel Popescu
Gabriel Popescu
Consultant Receptie Service
Telefon: 0748 133 829
Email: gpopescu@bdt.ro
Florin Simionovici
Florin Simionovici
Consultant Receptie Service Tinichigerie-Vopsitorie
Telefon: 0751 071 757
Email: fsimionovici@bdt.ro
Daniel Popescu-Bran
Daniel Popescu-Bran
Consultant Receptie Service Tinichigerie-Vopsitorie
Telefon: 021 221 15 15
Email: service@bdt.ro
Danut Tudorie
Danut Tudorie
Consultant Piese Tinichigerie – Vopsitorie
Telefon: 0751 071 729
Email: dtudorie@bdt.ro
Departament piese si accesorii
Marius Constantin
Marius Constantin
Consultant Vanzari
Telefon: 0741 209 024
Email: mconstantin@bdt.ro
Vlad Dumitrache
Vlad Dumitrache
Consultant Piese
Telefon: 0751 261 832
Email: vdumitrache@bdt.ro
Mihai Farmazon
Mihai Farmazon
Manager Achiziţii
Telefon: 0751 071 722
Email: mfarmazon@bdt.ro
Radu ENE
Radu ENE
Director Departament Piese si Accesorii
Telefon: 0749 204 713
Email: rene@bdt.ro
Informatii Generale
  • Adresa: Sos. Virtutii, nr. 55-57, (pod Ciurel), Sector 6, Bucuresti.
  • Telefon: 021 221 15 15
  • Fax: 021 221 16 16
  • Email: service@bdt.ro
  • Programul pentru Service este:
  • Luni – Vineri: 8.00 – 22.00
  • Sambata:08.00 – 13.00
Hartă

Localizati showroom-ul FordStore BDT pe harta

Te asteptăm în noua locaţie
BDT Group!

Șoseaua București-Ploiești nr. 42-44